Ansatte

logo-ansatte-solenergi-norge

Gründer og daglig leder
Ole-Martin Håtveit
ole-martin@solenerginorge.no

logo-ansatte-solenergi-norge

Fagansvarlig
Chris Peschel
chris@solenerginorge.no

logo-ansatte-solenergi-norge

Salg
Per Oddvar Mære
per.oddvar@solenerginorge.no

logo-ansatte-solenergi-norge

Økonomi, salg- og kundeoppfølging
Jan Kåre Lillekroken
jankare@solenerginorge.no

logo-ansatte-solenergi-norge

Administrativ leder
Michaela Landauer-Peschel
michaela@solenerginorge.no

logo-ansatte-solenergi-norge

Salg
Carl-Ole Uhlen
carl-ole@solenerginorge.no

logo-ansatte-solenergi-norge

Lager, logistikk og montering
Rune Svenning
rune@solenerginorge.no

logo-ansatte-solenergi-norge

Saksbehandler og prosjektering
Preben Solly
preben@solenerginorge.no

logo-ansatte-solenergi-norge

Prosjektering
Milena Mierzejewska
milena@solenerginorge.no