Kontakt oss

Lurer du på hvor lønnsomt det kan være for deg å investere i solenergi? Vi er her for å hjelpe deg dersom du lurer på noe. Send oss en uforpliktende forespørsel eller ta kontakt med en av oss direkte. Vi kommer gjerne på befaring.

Telefon: +47 96002550
E-post: post@solenerginorge.no

Solenergi Norge AS
Gruvvegen 30A
2580 Folldal
Se kart

Vi har også salgsrepresentanter i Skien og Stjørdal.

Ansatte

logo-ansatte-solenergi-norge

Gründer og daglig leder
Ole-Martin Håtveit
Mobil: +47 901 48 982
ole-martin@solenerginorge.no

logo-ansatte-solenergi-norge

Fagansvarlig
Chris Peschel
Mobil: +47 458 56 380
chris@solenerginorge.no

logo-ansatte-solenergi-norge

Salg
Per Oddvar Mære
Mobil: +47 415 55 541
per.oddvar@solenerginorge.no

logo-ansatte-solenergi-norge

Økonomi, salg- og kundeoppfølging
Jan Kåre Lillekroken
Mobil: +47 92456500
jankare@solenerginorge.no

logo-ansatte-solenergi-norge

Administrativ leder
Michaela Landauer-Peschel
Mobil: +47 408 83 517
michaela@solenerginorge.no

logo-ansatte-solenergi-norge

Lager, logistikk og montering
Rune Svenning
Mobil: +47 952 38 504
rune@solenerginorge.no

logo-ansatte-solenergi-norge

Anleggsleder
Preben Solly
Mobil: +47 900 37 313
preben@solenerginorge.no